top of page

How to Host Your Own Event Group

Public·54 members

[СТРЕАМИНГ>>>] Црвена звезда Ман Сити uživo online 13 децембар 2023

YouTube YouTube 2:17:52 YouTube FudbalStar 19. 9. 2023. 19. 9. 2023.

Војводина Напредак uživo online 11 децембар 2023 Фудбал пре 1 дана — Црвена звезда uživo prenos 3 Radnicki Nis v Javor, (((УЖИ. Фудбалере Црвене звезде наредне седмице најпре чека дуел са Манчестер ... Balkan Bet | Sportsko i uživo klađenje | Slot igre online Balkan Bet sportska kladionica - sjajne kvote i bonusi za klađenje na sportske događaje, kao i veliki izbor online igara na sreću. Dobitak nadohvat ruke! Arena sport TV - moj trenutak, moj teren, moja tribina - Arena Uživo. Murcia - Tortona. Košarka LIGA ŠAMPIONA. 13.12. 20:30. Uživo. Piacenza - Berlin Azerbejdžanac Alijar Agajev sudi duel Crvene zvezde i Mančester sitija. Evo gde možete gledati uživo prenos utakmice Crvene zvezde i Milana - Crvena zvezda infoCrveno-beli igraju meč sezone na Marakani Crvena zvezda od 18. 55 na Marakani igra meč sezone protiv Milana, a TV prenos uživo obezbeđen je na dve televizije. RTS će prenositi meč na svom prvom kanalu, kao i Arena sport, takođe na svom prvom kanalu. Crveno-beli će pokušati da naprave iznenađenje protiv favorizovanog giganta iz Italije, koji je u Beograd stigao u punom sastavu, sa najvećom zvezdom, Zlatanom Ibrahimovićem. Fudbal uživo prenosi Gledaj fudbal uživo na uzivo.utakmica.rs - sve utakmice uživo potpuno besplatno. Crvena Zvezda U-19 - Manchester City U-19. Fudbal - UEFA Youth League. sre. (((ЛИВЕ СПОРТ<<))) Јанг Бојс Црвена звезда uživo live 29. 11. 2023. — Fudbaleri Crvene zvezde će u poslednjem kolu dočekati Mančester siti, dok će Jang Bojs gostovati Lajpcigu. Evo gde gledati Zvezdin meč Lige ... ((ЛИВЕ СПОРТ>>)) ИМТ Нови Београд Радник 6. 10. 2023. — online 1 пре 1 дана — (ЛИВЕ ХД**) ТСК (((УЖИВО>>>))) ТСК ИМТ Нови " Mančester siti Crvena zvezda uživo prenos konferencija Barak Bahar. Zvezda nije stigla u Englesku sa belom zastavom, a trener Barak Bahar je naveo da se ne plaše nikoga i ni čega. „Lepo je čuti to o najboljem treneru u istoriji fudbala. Ne trebaju mi komplimenti, treba mi pobeda. Želim da nakon utakmice kažem da je ekipa igrala hrabro, da je dala sve od sebe i da smo pokazali da možemo da igramo sa najboljima“, rekao je Bahar. „Nemamo puno vremena da pričamo o ovom meču, ako pobedimo slavićemo narednih 24 sata, ako izgubimo nećemo puno tugovati. Imali smo dva intenzivna dana da pokažemo igračima kako da igraju protiv Sitija, a ja verujem u ovu ekipu“, počeo je Bahar. FK Crvena zvezda - prodaja karata za utakmice na stadionu Prodaja karata za sve utakmice FK Crvena zvezda na stadionu "Rajko Mitić" preko interneta. Gde gledati Mančester siti - Crvena zvezda? Prenos uživo navijači čekaju sa nestrpljenjemLiga šampiona je pred vratima, a već prvog dana je na programu meč srpskog predstavnika i aktuelnog šampiona Evrope. Andrej Jakovljević Foto: Goran Srdanov/Nova. rs: Shutterstock Fudbaleri Crvene zvezde će u utorak od 21. 00 istrčati na stadion Mančester sitija u prvom kolu Lige šampiona, a sve detalje sa terena i van njega moći ćete da ispratite uz Nova. rs Navijači crveno-belih će moći da gledaju prenos utakmice uživo na RTS 1, koji je najavio prenos, iako je prethodne sezone prenosio samo mečeve koji se igraju u sredu. SPREMNI ZA LIGU ŠAMPIONA? Evo gde gledati TV prenos uživo meča Mančester Siti - Crvena zvezda! Mančester Siti i Crvena zvezda večras počinju takmičenje u grupi G Lige šampiona, Foto: EPA/Panagiotis Moschandreou, Starsport© Crvena zvezda večeras počinje dugo čekano takmičenje u grupnoj fazi Lige šampiona, a prvi izazov je najveći mogući. Prvak Srbije je u eliti prvi put posle sezone 2019/20. a u grupi G gostuje aktuelnom šampionu Engleske i Evrope i po prvom favoritu da opet osvoji "ušati" pehar, Mančester Sitiju. Uživo TV prenos: Liga šampiona, 6. kolo, utorak 12. пре 21 сата — Liga šampiona Mančester Siti Crvena Zvezda · Ostalo je još karata za meč Zvezda - Siti: Evo gde i kada možete da ih kupite. Video: Najbolji ...

About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page