top of page

How to Host Your Own Event Group

Public·54 members

((Спорт ТВ@)) Црвена звезда Ман Сити utakmice 13 децембар 2023

пре 10 сати — Fudbaler Crvene zvezde Uroš Spajić i trener srpskog šampiona Barak Bahar završili su obraćanje medijima pred meč protiv Mančester sitija. 16:44 ...

Звезда Манчестер Сити utakmice uživo 13/12/2023 пре 8 сати пре 47 минута — Prenos može odstupati u kvalitetu. Naslov: Crvena Zvezda U-19 - Manchester City U-19 Takmičenje: UEFA Youth League Sport:Fudbal Datum i vreme ... Ne sama činjenica da si neku utakmicu dobio ili izgubio. " Vidi opis Gvardiola u Beogradu pomenuo Sinišu Mihajlovića: Zvezda je istorijski tim, osvojila je KEŠ! Skloni opis Izvor: MN PRESSBr. slika: 7 1 / 7 2 / 7 3 / 7 4 / 7 5 / 7 6 / 7 7 / 7 Iako su već obezbijedili prolaz u nokaut fazu sa prve pozicije, igrači Mančester sitija će Pepu Gvardioli morati da se dokazuju i u Beogradu. Trebalo je da pobijedimo u Bernu! Zvezda ispala, Bahar se ne predaje: "Oni su najbolji, ali hoćemo bodove! "Uvodna vijest Posljednje obraćanje trenera Zvezde Baraka Bahara pred meč sa Mančester sitijem. Izvor: Profimedia/AFP Razvoj događaja 16:45KRAJ KONFERENCIJE! Fudbaler Crvene zvezde Uroš Spajić i trener srpskog šampiona Barak Bahar završili su obraćanje medijima pred meč protiv Mančester sitija. 16:44Spajić u timu?! "Poseban motiv imam pred svaku utakmicu jer igram za Zvezdu, ovdje sam odrastao i ovdje osjećam sve. Liga šampiona je nešto posebno. Meni je krivo da sam bio u tunelu iz kojeg nisam vidio svjetlo. Ne mogu da krivim nikog za to. Međutim, nisam odustajao, još nisam na 100 odsto, ali se vraćam. Na nekom sam nivou koji je meni zadovoljavajući. Nadam se da će sve biti ok. Povreda je iza mene, mogu da doprinesem, trudiću se da to i radim. Do sada je bila tradicija da ko god je na konferenciji bude i u timu. Šef odlučuje, ali nadam se da ovo znači da ću igrati. Svi dobro poznajemo igrače Mančester sitija, nema tu posebne pripreme. " 16:41Formacija! "Pripremićemo se za tešku utakmicu, ali ne mogu vam reći u kojoj ćemo formaciji igrati. Kao što ne mogu da kažem kako će oni igrati", rekao je Bahar i nastavio: "Osjećam da smo sada defanzivno bolji tim. Potrebno je da se dobro branimo, moramo to da radimo svi zajedno. Bahar: Želimo dobru utakmicu i bodove пре 8 сати — utakmicu i bodove. Očekivanja pred utakmicu šestog kola grupne faze Lige šampiona u kojoj će Crvena zvezda dočekati Mančester Siti u sredu od ... GOTOVINSKI, NA SLEDEĆIM PRODAJNIM MESTIMA: od 09. do 12. Ticketline Shop – Novi Beograd, TC Novi Mercator(od 10 do 18 časova, nedelja je neradni dan) 09. 12., 11. i 12. 2023. Blagajne stadiona „Rajko Mitić" (od 11 do 17 časova) 13. Biletarnica Voždovac – ispred Stadion Shopping Center (od 12 časova do početka utakmice FK Crvena zvezda - Manchester City). Omogućena je i rezervacija ulaznica do 11. u 17h pozivom broja: 011/2030-570. Radno vreme call centra je od ponedeljka do petka od 10 do 17 časova. Telefonski poziv se tarifira po ceni lokalnog poziva. Posebna napomena: Shodno Zakonu o sprečavanju nasilja i nedoličnog ponašanja na sportskim priredbama Republike Srbije, prodaja ulaznica za građane Republike Srbije moguća je samo uz identifikacioni dokumenta sa fotografijom (lična karta, pasoš) ili za strance (pasoš). Lica mlađa od 16 godina ne mogu sama kupiti ulaznicu niti biti na sportskoj manifestaciji bez punoletnog pratioca. " 16:40O navijačima! "Ne moram da očekujem mnogo od naših navijača. Oni stalno dolaze, navijaju najbolje što mogu. Osjećamo se kao kod kuće i na gostovanjima u Ligi šampiona. Znam da će i sutra biti pun stadion", rekao je Bahar. 16:39O Sitiju! "Imali smo velika očekivanja od grupne faze, igrali smo dobro dosta utakmica. Rezultati su izostali i ostali smo razočarani. Želimo da završimo grupnu fazu u dobrom raspoloženju. to ćemo pokušati da uradimo sutra", rekao je Bahar i osvrnuo se na rivala:"Znamo da Mančester siti dolazi oslabljen, ali i dalje imaju najbolje igrače na svijetu. Pokušaćemo da odigramo našu utakmicu i da probamo da je dobijemo. Činjenica je da je Rodri najbolji igrač sredine terena na svijetu. LŠ: Crvena Zvezda - Manchester City Kvote (13.12.2023.) пре 2 дана — Poslednja utakmica koju će ove godine crveno-beli igrati u okviru Lige Šampiona je protiv Mančestera. Zvezda će biti domaćin, a utakmica je ... Barak Bahar pred utakmicu Crvena zvezda Mančester siti пре 10 сати — Fudbaler Crvene zvezde Uroš Spajić i trener srpskog šampiona Barak Bahar završili su obraćanje medijima pred meč protiv Mančester sitija. 16:44 ... Crvena zvezda U-19 Man City U-19 uživo prenos 13 пре 47 минута — Crvena zvezda - Man. City. LIGA ŠAMPIONA Uživo. 20:45. UCL STUDIO. Uživo. 21:30 City - Crystal Palace 2018/19. KLASICI PREMIJER LIGE. On želi da njegov tim pobijedi Crvenu zvezdu! "Mi smo uspjeli da pobijedimo pet utakmica, ali smo za sutra spremni i pokušaćemo da ostvarimo i ono što smo prošle godine. Da pobijedimo Zvezdu, koja je institucija i klub sa velikim prestižom. Pritisak je uvijek prisutan kada si ovdje. Kada si kvalifikovan drugačije je. Posljednja je utakmica, posljednja prilika u grupnoj fazi. Ako nisi u stanju da pobijediš utakmicu i odradiš svoj posao, naročito što smo pobijedili u prošlim utakmicama. u 10h (ili dok ima RASPOLOŽIVIH ulaznica), direktnim plaćanjem online karticom na sajtu www. ticketline. rs Po uspešno izvršenom plaćanju kupac ulaznica dobiće svoje ulaznice na mejl kao PDF dokument. Mole se svi online kupci da podese svoje uređaje da mogu učitati priloge iz mejla velikih veličina, kako se ne bi desilo da im se ulaznice ne učitaju na uređaj. Gvardiola u Beogradu pomenuo Sinišu Mihajlovića пре 6 сати — Trener Mančester sitija Pep Gvardiola pričao o Mihi pred utakmicu protiv Zvezde. Pep Gvardiola najavio utakmicu Crvena zvezda Mančester siti ... Situacija u timu šopanskog trenera nije sjajna - on pred meč sa Zvezdom ne može da računa na neke od najboljih igrača svog tima. Izostaju golman Ederson, krilni napadalk Doku, zatim ubitačni tandem De brujne - Haland. Čini se da će odsustvo belgijskog fudbalera i "dirigenta" Sitijeve igre biti veliki hendikep. "Naravno, više volim da Kevin igra, jer on je odličan igrač. Ja ne dovodim u pitanje kvalitete De Brujnea, on nam je potreban, ali pošto se nije vratio, moramo se snaći sa igračima koje imamo. Da, u načelu sam srećan, moglo bi da bude bolje, moglo bi da bude i gore. Gvardiola u Beogradu pomenuo Sinišu Mihajlovića: Zvezda je istorijski tim, osvojila je KEŠ! Trener Mančester sitija Pep Gvardiola pričao o Mihi pred utakmicu protiv Zvezde. Izvor: MN PRESS Posljednje kolo grupne faze Lige šampiona donosi okršaj dva evropska šampiona - Crvena zvezda će u šestoj rundi dočekati Mančester siti, a španski trener Pep Gvardiola u Beograd je poveo kombinovati sastav. Zbog nekoliko povreda koje utiču na njegovu ekipu, najbolji trener na svijetu neće moći da izvede najjači tim, a pored toga u Beogradu je pričao i o Zvezdinoj veličini! Pred novinarima je Gvardiola pomenuo i preminulog Sinišu Mihajlovića, kojeg je izdvojio kao jednu od legendi Crvene zvezde! Kada je pričao o veličini kluba, Gvardiola je pomenuo i Zvezdinu titulu u Kupu evropskih šampiona, odnosno slavnu istoriju, što će biti dodatni motiv za njegovu ekipu. "Igramo protiv tima velike istorije, koji je osvojio Ligu šampiona. Imao je jake igrače, tu je Siniša Mihajlović! Srećni smo što smo ovdje, da završimo ono što smo započeli u grupnoj fazi", rekao je Gvardiola pred novinarima u Beogradu, na mjestu gdje je svojevremeno gostovao kao fudbaler Barselone. Crvena zvezda - Manchester City UŽIVO 13. 12. 2023 Posljednja utakmica. Europa: Liga Prvaka - Grupna faza · Manchester City · MCI 2023 uživo, livescore, audio commentary, Manchester City nedavni rezultati, ...

About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page