How to Host Your Own Event Group

Public·52 members

Звезда Манчестер Сити uživo live 13 децембар 2023

Sva dešavanja sa događaja pratite uživo uz “lajv-blog”. Grupa A: Bajern, Mančester Junajted, Kopenhagen, Galatasaraj. Grupa B: Sevilja, Arsenal, PSV, Lans.

Hrabra Zvezda pala u Mančesteru, "građani" dokazali zašto su šampioniIako je upisan poraz, Crvena zvezda je večeras pokazala pre svega sebi, a onda i celoj Evropi da je dostojna zvanja učesnika Lige šampiona. Aktuelni osvajač "ušatog" pehara je u jednom momentu strepeo za pobedu, ali je onda dokazao kvalitet i prekrenuo - 3:1 (0:1). Prvo poluvreme će, verujemo, pamtiti svaki navijač Zvezde. Siti je opsedao gol crveno-belih, ali je Omri Glazer bio nepremostiva prepreka za "građane". Delovalo je u nekoliko navrata da između stativa šampiona Srbije stoji Manuel Nojer, eto toliko je večeras Glazer bio dobar. Fudbal uživo - Utakmice uživo - uzivo. utakmica. rsUtakmica. rs vam pruža pristup najpopularnijim fudbalskim ligama i takmičenjima širom sveta, omogućavajući vam da uživate u akciji sa terena direktno sa svog telefona, tableta ili kompjutera. Ovde možete pronaći besplatne linkove za streaming fudbalskih utakmica uživo. Pokrivamo ne samo Svetsko prvenstvo, Evropsko prvenstvo, UEFA Ligu Šampiona, Evropa Ligu nego i sve nacionalne lige kao što su Engleska Premijer liga, Španska LaLiga, Italijanska Serija A, Nemačka Bundesliga, Francuska Liga 1 i druge. Bez obzira na to da li ste ljubitelj derbija, pratite najbolje igrače ili želite biti u toku sa najnovijim rezultatima, mi vam omogućavamo da pratite sve najvažnije fudbalske mečeve uživo. fudbal Liga šampioan Crvena zvezda Mančester siti пре 13 сати — Crvena zvezda će dočekati Mančester Siti u sredu, 13. decembra od 18 Uživo. Middlesbrough - Hull. Fudbal CHAMPIONSHIP. 13.12. 20:30. Uživo ... Zanimljiva statistika. Mančester siti je u prvom poluvremenu imao 22 udarca na gol Zvezde i 80 posto poseda lopte, dok je Zvezda iz jedinog šuta zatresla mrežu evropskog šampiona. Poluvreme. Nisu mogli crveno-beli da zamisle bolji prvi deo igre. Glazer je sjajno branio, a onda kao grom iz vedra neba Bukari je postigao gol i nema sumnje da će Gvardiola imati šta da poruči svojim igračima na poluvremenu. 45. minut: GOOOL! Bukari ugasio svetlo na Etihadu. Ivanić je došao do lopte, i poslao ju je Osmanu Bukariju koji je izašao 1 na 1 sa Edersonom i to rutinski realizovao. 44. A onda, kao grom iz vedra neba, stigla je šansa kakvu je četa Baraka Bahara i čekala. Lopta je došla do Mirka Ivanića, a ovaj je iz prve poslao Osmanu Bukariju koji je izašao sa pred Brazilca Edersona i rutinski ga savladao za potpunu tišinu na Etihadu. Doduše, sigurno nije bilo tiho na delu gde je bilo 3. 000 navijača Crvene zvezde. Zanimljivo je da je Mančester siti u prvom delu uputio 22 udarca na gol, što je najviše u istoriji takmilenja, a "građani" ne samo da nisu postigli pogodak, nego su i primili jedan. Žreb za LŠ: Zvezda u grupi sa Sitijem, Lajpcigom i Jang Sva dešavanja sa događaja pratite uživo uz “lajv-blog”. Grupa A: Bajern, Mančester Junajted, Kopenhagen, Galatasaraj. Grupa B: Sevilja, Arsenal, PSV, Lans. МАНЧЕСТЕР СИТИ У БЕОГРАДУ: Као да је дошао шеф пре 7 сати — Подсетимо, меч Звезда - Сити можете у среду да пратите уз пренос уживо на порталу "Новости". БОНУС ВИДЕО: Косово је Србија: Ово су "делије" ... Pep Gvardiola uživo pred meč Crvena zvezda пре 7 сати — Prvak Evrope je u Beogradu. Menadžer Mančester sitija Pep Gvardiola najaviće meč sa Crvenom zvezdom na kraju grupne faze Lige šampiona. Ostavila mu je odbrana Zvezde previše prostora i on je to umeo da iskoristi i postavi konačnih 3:1. Uživo, Mančester siti - Crvena zvezda Kraj utakmice. Zvezda se prikazala u najboljem svetlu, ali je Mančester pokazao zašto je šampion. 73. minut: Gol! Rodri se upisuje u strelce. Otvorilo se previše prostora Portugalcu koji je kao i u finalu, postigao gol za 3:1 i tako verovatno rešio pitanje pobednika. 60. minut: Gol! Kiks Glazera je sada bio kažnjen. Preokret Sitija. Alvarez je izveo slobodni udarac sa strane i uputio centaršut. Glazer je krenuo na loptu, ali je lože procenio njen let i ona je završila u njegovoj mreži. 57. Evo kada i gde možete gledati UŽIVO PRENOS Crvene Evo kada i gde možete gledati UŽIVO PRENOS Crvene zvezde i Mančester Sitija Protivnik će biti aktuelni šampion ovog takmičenja, Mančester siti. Crveno-beli u ... Uživo, prenos, Mančester siti - Crvena zvezda - Media Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su od Mančester sitija u utakmici 1. kola grupe G Lige šampiona rezultatom 3:1Golove za trijumf šampiona Evrope na stadionu ...